spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Predaj - Rodinná vila, na hranici s BA, súkromie, luxus. Obec Rovinka

Ulica: Vojenská
Obec: Rovinka
Okres: Senec
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Vila
Iné:
890 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj rodinnú vilu na úplnom začiatku obce Rovinka len pár minút autom vzdialenú od BA resp. novootvoreného obchvatu D4. Umiestnenie na konci ulice zabezpečuje súkromie a ticho pre rodinný život. Na rozlohe 890m2 nájdete okrem 7 izbového domu s dvoj-garážou, aj bazén, krásne udržiavanú záhradu a záhradný domček. Celý komplex ma tri zóny, samotný objekt domu, v strednej časti je bazén so záhradou a v zadnej časti je relax zóna.

Popis rodinnej vilky kolaudovanej v roku 2010 : je navrhnutá v tzv "split level" skladbe, tj podlažia sú v troch úrovniach posunuté vzájomne o polpodlažie, vystavaná z presných tvárnic Ytongu čo sa stien týka a železobetónu v strope. Obvodové steny sú zateplené. V interiéri sú použité prírodne materiály, drevo, mramor v dennej časti a hygienických zariadeniach, laminat v nočnej časti RD. Okná a interierové dvere sú podobne z dreva. K teplu domova iste prispieva funkčný krb a kompletne vybavená kuchyňa ladená v teplých farbách plus barový raňajkový pult. V hale sú benátske dekoratívne omietky. Zariadenie je štýlové s monžstvom originálov, ktoré po dohode môžu zostať naďalej súčasťou rodinnej vily. Internet je riešený cez mikrovlnu sieť, TV cez satelit. Optické káble sú v štádiu realizácie. 

Dispozícia:  vila disponujúca velkorysou 300m2 úžitkovou plochu je rozdelená na dennú spodnú časť so vstupom, halou kuchynsko-jedálensko-obývacou časťou a terasou na úrovni záhrady a nočnú kľudovú s tromi splálňami a dvoma kúpelňami. V spodnej časti je popri dvojgaráži k dispozícii ešte pracovňa a relaxačná miestnosť a priestor pre cvičenie. V zadnej časti pozemku je umiestnený záhradný domček s rozlohou 25m2, zateplený s úložným priestorom – vstavanou skriňou pozdĺž celej steny.

Záhrada: pozemku/ záhrade je venovaná mimoriadna pozornosť s pravidelnou údržbou. Na pozemku je nainštalovaná automatická závlaha, osvetlenie a niekoľko vzácnych drevín a porastov. Závlaha je napojená rovnako ako bazén na vlastnú studňu. V zadnej oddelenej časti trávnik vystriedal štrk a vonkajšie pohodlné bambusové sedenie.

Bezpečnosť: RV ma zabezpečenú komplexnú ochranu pred vnikom nepovolaných osôb. V interiéri aj v exteriéri sú nainštalované pohybové senzory. V exteriéri je navyše v prevádzke kamerový systém.

Nehnuteľnost pôsobí originálne, luxusne a hľadá si nového majiteľa s vysokými nárokmi a vzťahom k južanskému štýlu vzhľadu a atmosféry.

Teším sa na osobnú návštevu.

Cena 890.000.- + DOHODA.

Ing. Marian Hollý 0910/932 519

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
325 m2
Úžitková plocha:
300 m2
Plocha pozemku:
890 m2
Zastavaná plocha:
234 m2
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
7
Plocha balkóna:
6 m2
Balkón:
áno - 1
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
3
Energetický certifikát:
neuvedené
Klimatizácia:
áno
Káblová televízia:
áno
Voda:
studňa a vodovod
Krb:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
zariadený
Garáž:
áno - 2 autá
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Internet:
áno - káblový rozvod
Materiál:
Ytong
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
vlastné - plyn

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Marian Hollý

Ing. Marian Hollý

maklér

  • Slovensky
  • English

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti